l l l
  HOME INFO PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY JIŘÍ RAŠKA HISTORIE PARTNEŘI  
m
 

ZÁVODNÍCI / COMPETITORS

 
Světový pohár žen                                               
            Ladies Grand Prix
 
SLO
Spela Rogelj, Maja Vtic, Ema Klinec, Ursa Bogataj, Nika Križnar, Katja Pozun
 
JPN
Yuki Ito, Yuka Seto, Kaori Iwabuchi, Sara Takanashi
 
ITA
Elena Runggaldier, Lara Malsiner, Manuela Malsiner
 
GER
Juliane Seyfarth, Gianina Ernst, Luisa Goerlich
 
FIN
Julia Kykkaenen
 
RUS
Alexandra Kustova, Sofia Tikhonova, Irina Avvakumova, Anastasiya Barannikova, Ksenia Kablukova
 
CZE
Bára Blažková, Karolína Indráčková, Michaela Rajnochová, Jana Mrákotová
 
CAN
Taylor Henrich, Natasha Bondarchuk, Abigail Strate, Natalie Eilers, Nicole Maurer, Atsuko Tanaka
  
USA
Nita Englund, Sarah Hendrickson, Nina Lussi, Abby Ringquist, Tara Geraghty-Moats
 
FRA
Coline Mattel, Lucile Morat, Julia Clair, Lea Lemare
 
AUT
Chiara Hoelzl
 
ROU
Daniela Haralambie
Kontinentální pohár mužů                                               
            Men´s Continental Cup
 
 
AUT
Clemens Leitner, Ulrich Wohlgenannt, Elias Tollinger, Mika Schwann, Thomas Lackner, Maximilian Steiner
 
GER
Adrian Sell, Lukas Wagner, Pius Paschke, Jonathan Siegel, Cedrik Weigel, Justin Lisso, Luca Roth
 
FIN
Eetu Nousiainen, Andreas Alamommo, Niko Kytoesaho
 
SLO
Andraz Pograjc, Rok Tarman, Nejc Dezman, Tomaz Naglic, Matjaz Pungertar, Aljaz Osterc, Ziga Jelar
 
KAZ
Sabirzhan Muminov, Marat Zhaparov, Konstantin Sokolenko
 
RUS
Mikhail Maksimochkin, Aleksandr Bazhenov, Maxim Sergeev
 
ROU
Sorin Mitrofan, Andrei Feldoreanu, Iulian Pitea, Mihnea Spulber, Radu Pacurar, Daniel Cacina
 
USA
Michael Glasder, Casey Larson, Brian Wallace
 
CZE
Jakub Janda, Lukáš Hlava, František Holík, Čestmír Kožíšek, Filip Sakala, Vojtěch Štursa, Viktor Polášek, Tomáš Vančura, Damián Lasota, David Jirotka
 
UKR
Vitaliy Kalinichenko, Yevhen Marusiak, Stepan Paschnyk
 
KOR
Heung-Chul Choi, Seou Choi, Hyun-Ki Kim
 
POL
Przemyslaw Kantyka, Aleksander Zniszczol, Jan Ziobro, Bartolomiej Klusek, Krzysztof, Biegun, Andrzej Stekala, Tomasz Pilch, Bartosz Czyz, Pawel Wasek, Kacper Juroszek, Stanislaw Biela, Karol Niemczyk, Jakub Wolny, Krzysztof Leja, Krzysztof Mietus, Klemens Muranka
 
SUI
Luca Egloff, Andreas Schuler, Gabriel Karlen
  
ITA
Federico Cecon, Roberto Dellasega, Alex Insam
 
NOR
Sondre Ringen, Oscar P. Westerheim, Thomas Aasen Markeng, Matias Braaten
 
CAN
Josh Maurer, Matthew Soukup, Nigel Lauchlan